$150
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Barbie |
| SKU: | 10978153 |
| MPN: | HMR88 |
| GTIN: | 194735097159 |
| Doll Hair Color: | Light Brown |
| Doll Eye Color: | Green |
| Item Length: | 12 in |
| Doll Size: | 12" |
| Item Width: | 6 in |
| Country of Origin: | Indonesia |
| Unit of Sale: | Single Unit |
| Artist: | Bob Mackie |
| Antique: | No |
| Doll Hair Type: | Straight |
| Number of Pieces: | 1 |
| Occasion: | Christmas |
| Year Manufactured: | 2023 |
| Personalize: | No |
| Doll Gender: | Girl Doll |
| Original/Licensed Reproduction: | Original |
| Features: | New in Never Opened Display Box Shipped in Original Outer carton |
| Doll Complexion: | Light |
| Character: | Barbie |
| Signed: | No |
| Material: | Plastic |
| Set Includes: | Doll Clothes Display Box |
| Series: | Signature |
| Ethnicity: | Caucasian |
| Type: | Holiday Doll |
| Doll Age Group: | Adult Teens |
| Packaging: | Original (Unopened) |
| Time Period Manufactured: | 2020-Now |
| Item Weight: | 1.5 lb |
| Product Line: | Barbie Signature |
ABOUT Barbie
Barbie is a fashion doll manufactured by American toy company Mattel. Barbie is the most popular fashion doll ever produced.