$75
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Transformers |
| SKU: | 10803662 |
| MPN: | F0674 |
| Model: | 99401US01 |
| Color: | Multicolor |
| Size: | 5.5 Inch |
| Item Length: | 24.1 cm |
| Item Width: | 8.1 cm |
| Shipping: | Free Express United States Shipping |
| Movie: | Transformers |
| Character: | Skeleton |
| Year Manufactured: | 2021 |
| Scale: | 1 12 |
| Material: | Plastic |
| Animal Species: | Dinosaur |
| Franchise: | Transformers |
| TV Show: | Transformers |
| Series: | Cybertron |
| Type: | Action Figure |
| Transformer Faction: | Predacon |
| Original/Licensed Reproduction: | Original |
| Item Height: | 17.1 cm |
| Theme: | Transformers & Robots |
| Features: | Transforming With Clothes Boxed Adjustable |
| Time Period Manufactured: | 2020-Now |
| Featured Person/Artist: | Seal |
ABOUT Transformers
Transformers is a media franchise produced by Hasbro toy company. It primarily follows the heroic Autobots and the villainous Decepticons, two alien robot factions at war that can transform into other forms, such as vehicles and animals.