$238
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Barbie |
| SKU: | 10782525 |
| Doll Hair Color: | Black |
| Doll Eye Color: | Brown |
| Item Length: | 10 in |
| Doll Size: | 10 |
| Item Width: | 10 in |
| Antique: | No |
| Doll Hair Type: | Varies |
| Occasion: | All Occasions |
| Number of Pieces: | 2 |
| Year Manufactured: | 2021 |
| Personalize: | No |
| Doll Gender: | Gender Neutral |
| Original/Licensed Reproduction: | Original |
| Unit Quantity: | Barbie & Ken. 3 |
| Doll Complexion: | Medium Dark |
| Character: | Barbie $ Ken |
| Signed: | No |
| Set Includes: | Doll |
| Material: | Vinyl |
| Franchise: | Mattel |
| Ethnicity: | Hispanic/Latino |
| Type: | Fashion Doll |
| Doll Age Group: | Adult |
| Packaging: | Original (Unopened) |
| Theme: | Cultures & Ethnicities |
| Time Period Manufactured: | 2020-Now |
| Item Weight: | 3 lb |
| Product Line: | Barbie Collector |
ABOUT Barbie
Barbie is a fashion doll manufactured by American toy company Mattel. Barbie is the most popular fashion doll ever produced.