$89
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Barbie |
| SKU: | 10779681 |
| MPN: | JFL63 |
| GTIN: | 0194735300389 |
| Item Length: | 55mm |
| Doll Size: | 320mm |
| Item Width: | 519mm |
| Description: | Reveal one surprise a day over 24 days to help Barbie doll get re |
| Character: | Barbie |
| Doll Hair Type: | Straight |
| Occasion: | Christmas |
| Title: | Barbie Doll Holiday Advent Calendar with 24 Clothing and Accessor |
| Set Includes: | Doll |
| Material: | Cloth |
| Doll Gender: | Girl Doll |
| Type: | Playsets |
| Original/Licensed Reproduction: | Original |
| Packaging: | Original (Unopened) |
| Weight GMS: | 4.4 ounces |
| Country of Origin: | Indonesia |
| Release Date: | 04/26/2025 |
ABOUT Barbie
Barbie is a fashion doll manufactured by American toy company Mattel. Barbie is the most popular fashion doll ever produced.