$131
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Barbie |
| SKU: | 10775858 |
| Item Length: | 15 in |
| Doll Size: | 11-1/2 in |
| Item Width: | 10 in |
| Artist: | Robert Best |
| Antique: | No |
| Occasion: | All Occasions |
| Year Manufactured: | 2004 |
| Personalize: | No |
| Doll Gender: | Girl Doll |
| Original/Licensed Reproduction: | Original |
| Features: | Gold Label Limited Edition |
| Character: | Barbie |
| Signed: | No |
| Set Includes: | Accessories Fashion |
| Material: | Fabric Plastic |
| Franchise: | Barbie |
| Series: | Brabie Fashion Model Collection |
| Type: | Fashion Doll |
| Doll Age Group: | Adult |
| Packaging: | Original (Unopened) |
| Theme: | Fashion & Beauty |
| Time Period Manufactured: | 2000-2009 |
| Product Line: | Barbie Fashion Model Collection |
ABOUT Barbie
Barbie is a fashion doll manufactured by American toy company Mattel. Barbie is the most popular fashion doll ever produced.