$79
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Barbie |
| SKU: | 10722420 |
| MPN: | HRB04 |
| GTIN: | 194735171255 |
| Doll Hair Color: | Blonde |
| Doll Eye Color: | Blue |
| Item Length: | 11.5 in |
| Doll Size: | 12 in |
| Item Width: | 1.5 in |
| Country of Origin: | Indonesia |
| Unit of Sale: | Single Unit |
| Antique: | No |
| Doll Hair Type: | Straight |
| Number of Pieces: | 5 |
| Occasion: | All Occasions |
| Year Manufactured: | 2022 |
| Personalize: | No |
| Doll Gender: | Girl Doll |
| Original/Licensed Reproduction: | Original |
| Features: | With Original Packaging |
| Doll Complexion: | Light |
| Character: | Barbie Ken |
| Signed: | No |
| Material: | Plastic |
| Set Includes: | Doll |
| Franchise: | Barbie Doll |
| Series: | Barbie Doll |
| Type: | Fashion Doll |
| Ethnicity: | Caucasian |
| Doll Age Group: | Adult Youth Child |
| Packaging: | Original (Unopened) |
| Theme: | Barbie |
| Time Period Manufactured: | 2020-Now |
| Item Weight: | 1 lb |
| Product Line: | Made to Move |
ABOUT Barbie
Barbie is a fashion doll manufactured by American toy company Mattel. Barbie is the most popular fashion doll ever produced.