$150
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Disney Princess |
| SKU: | 10663269 |
| MPN: | 18626 |
| GTIN: | 074299186264 |
| Doll Hair Color: | White |
| Doll Eye Color: | Varies |
| Item Length: | 12 in |
| Doll Size: | 12 in |
| Item Width: | 5 in |
| Unit of Sale: | Single Unit |
| Antique: | No |
| Doll Hair Type: | Varies |
| Year Manufactured: | 1998 |
| Personalize: | No |
| Doll Gender: | Gender Neutral |
| Unit Type: | Unit |
| Original/Licensed Reproduction: | Original |
| Unit Quantity: | One |
| Doll Complexion: | Varies |
| Character: | Disney |
| Set Includes: | Doll |
| Material: | Vinyl |
| Franchise: | Disney |
| Type: | Fashion Doll |
| Ethnicity: | Caucasian |
| Doll Age Group: | Adult Teens |
| Packaging: | Original (Unopened) |
| Theme: | TV & Movies |
| Time Period Manufactured: | 1980-1989 |
| Item Weight: | 1.5 lb |
| Product Line: | Disney |
ABOUT Disney Princess
Kids can celebrate the most magical adventures with dolls and playsets inspired by the empowered heroines they love! Disney Princess is a very popular unique toys collection.