$70
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Transformers |
| SKU: | 10452687 |
| GTIN: | 5010996318466 |
| Model: | Studio Series |
| Color: | Multicolor |
| Item Length: | 2.5 in |
| Item Width: | 5.5 in |
| Country of Origin: | Vietnam |
| Occasion: | All Occasions |
| Custom Bundle: | No |
| Items Included: | Mixed Lot |
| Year Manufactured: | 2025 |
| TV Show: | Transformers |
| Personalize: | No |
| Sport: | Mixed Martial Arts |
| Original/Licensed Reproduction: | Original |
| Number in Pack: | 1 |
| Item Height: | 4.5 in |
| Features: | Adjustable Boxed Transforming |
| Unit Quantity: | 1 |
| Animation Studio: | Toei Animation |
| Movie: | Transformers Age of the Primes |
| Character: | Sideways |
| Signed: | No |
| Vehicle Type: | Car |
| Scale: | 1 48 |
| Material: | Plastic |
| Franchise: | Transformers |
| Series: | Transformers |
| Type: | Action Figure |
| Transformer Faction: | Decepticon |
| Packaging: | Original (Unopened) |
| Theme: | Transformers & Robots |
| Genre: | Transformers & Robots |
| Time Period Manufactured: | 2020-Now |
ABOUT Transformers
Transformers is a media franchise produced by Hasbro toy company. It primarily follows the heroic Autobots and the villainous Decepticons, two alien robot factions at war that can transform into other forms, such as vehicles and animals.
YOU MIGHT ALSO LIKE