$101
PRODUCT DETAILS
| Brand: | Barbie |
| SKU: | 10236944 |
| MPN: | GTJ85 |
| GTIN: | 0887961915952 |
| Doll Hair Color: | Blonde |
| Doll Eye Color: | Blue |
| Item Length: | 8.5 in |
| Doll Size: | 13 in |
| Item Width: | 3 in |
| Set Includes: | Doll |
| Antique: | No |
| Doll Hair Type: | Straight |
| Occasion: | Birthday |
| Number of Pieces: | 1 |
| Year Manufactured: | 2020 |
| Doll Gender: | Girl Doll |
| Original/Licensed Reproduction: | Original |
| Features: | Pink Label Limited Edition Collector Edition Bendable Limb Nude |
| Doll Complexion: | Light |
| Character: | Barbie |
| Material: | Polyester Cloth Plastic |
| Ethnicity: | Caucasian |
| Type: | Fashion Doll |
| Theme: | Fashion & Beauty |
| Time Period Manufactured: | 2020-Now |
| Item Weight: | 1.1 lbs. |
| Product Line: | Birthday Wishes Barbie |
ABOUT Barbie
Barbie is a fashion doll manufactured by American toy company Mattel. Barbie is the most popular fashion doll ever produced.