$90
PRODUCT DETAILS
| Brand: | My Little Pony |
| SKU: | 10057295 |
| MPN: | C-029A |
| Model: | C-029A |
| Color: | Multicolor |
| Item Length: | 3 in |
| Item Width: | 3 3/4 |
| Convention/Event: | Comic Con |
| Items Included: | Horse |
| Year Manufactured: | 2010 |
| Personalize: | No |
| Sport: | Boxing |
| Unit Type: | Unit |
| Original/Licensed Reproduction: | Original |
| Item Height: | 5 in |
| Features: | Boxed |
| Unit Quantity: | 1 unit |
| Movie: | My little Pony |
| Character: | Children |
| Signed: | No |
| Material: | ABS Plastic |
| Scale: | 1 26 |
| Franchise: | My Little Pony |
| Animal Species: | Horse |
| Type: | Action Figure |
| Theme: | Comics |
| Time Period Manufactured: | 2010 |
ABOUT My Little Pony
My Little Pony (MLP) is a toy line and media franchise developed by American toy company Hasbro. The ponies feature colorful bodies, manes and a unique symbol on one or both sides of their flanks.